سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر تصادف پراید در بزرگراه شهید کاظمی چهار نفر مصدوم شدند.

سید جلال ملکی ، با اعلام خبر تصادف خودروی پراید در بزرگراه شهید کاظمی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 18:06 امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید کاظمی، بالاتر از پل شقایق به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی همراه با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پراید با چهار سرنشین به دلایل نامشخصی به هنگام حرکت در لاین کندرو (دسترسی محلی) از مسیر خود منحرف شده و با جدولهای کنار بزرگراه برخورد کرده بود.

وی افزود: زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند بخشی از خودروی پراید روی جدول و بخشی از آن داخل فضای سبز کناری قرار گرفته بود و چهار سرنشین آن دقایقی قبل از رسیدن آتش‌نشانان از خودرو خارج و در کنار خودرو نقش بر زمین شده بودند که آتش‌نشانان به سرعت ایمن‌سازیهای لازم را انجام دادند و هر چهار نفر ( چهار مرد جوان) را که از نقاط مختلف دچار مصدومیت شده بودند، به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: در نهایت خودرو به حالت اولیه بازگردانده و به محل امنی انتقال داده شد، محل برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد و عملیات در ساعت 18:56 به پایان رسید.