سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت دو خودرو بعد از تصادف با یکدیگر در بزرگراه شهید محلاتی دچار حریق شدند.

سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش گرفتن دو خودرو در بزرگراه شهید محلاتی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 19:53 امشب یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید محلاتی، نرسیده به خیابان مخبر به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی از دو مسیر مختلف به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی وانت که فقط راننده در آن حضور داشت به شدت با قسمت عقب یک پراید با سه سرنشین برخورد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: زمانیکه آتش‌نشانان به محل رسیدند مشاهده شد در اثر این حادثه هر دو خودرو دچار آتش‌سوزی شده‌اند که خودروی پراید تقریباً کامل شعله‌بور بود و خودروی وانت از ناحیه موتور دچار حریق شده بود.

ملکی افزود: خوشبختانه پیش از رسیدن آتش‌نشانان سرنشینان از داخل خودروها خارج شده بودند، این حادثه مصدوم نداشت و آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و موفق شدند آتش را خاموش کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: بر اثر این حادثه مقداری ترافیک ایجاد شده بود که با کمک عوامل پلیس راهور مشکل ترافیک حل شد همچنین خودروها با کمک جرثقیل به محل امن منتقل و محل حادثه در ساعت 20:31 برای بررسی علت به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد.